Pinchworm

Ücretsiz Fizik Oyunu
BİLGİ
  • LisansÜcretsiz
  • Boyut78.5 MB
  • Sürüm1.0.1
  • DilTürkçe
  • GeliştiriciUnity&Variety

Pinchworm indir. Macera Oyunu kategorisindeki bu uygulama iPhone (mobil) içindir. Ücretsiz olarak yükleyebilirsiniz.

Bu eğlenceli oyun Flappy Bird gibi yer çekimine karşı mücadele ettiğin, Angry Birds gibi bir atış hesapladığın çizdiğin ve Tiny Wings gibi momentumunu korumak için çaba harcadığın fizik oyunları grubunun yeni ve eğlenceli temsilcisi. Pinchworm, Facebook'un üst seviye 2 tasarımcısının kendi uygulamalarını hayata geçirmek için işten ayrılması sonrası projelendirildi ve bu eğlenceli oyun hayatımızı daha keyifli hale getirmek için bizlerle buluşturdular. Bu sefer kahramanlarımız kuşlar değil solucanlar!

Pinchworm oynanabilirliği çok basit ve harita üzerindeki zorlu bölümleri tamamladıkça daha fazla keyif veren, bağımlılık yaratan bir oyun. Bu oyunda kahramınımız bir solucan, evet bir solucan! Yani oyunda sen bir solucansın, sadece bir solucan değil aynı zamanda aşık bir solucansın ve aşık olduğun solucan kuşlar tarafından kaçırılmış!

Aşkını kuşlardan kurtarmak için haritayı takip eden, kayaların üzerinden atlayan zıplayan, çiçeklerin altından geçmek için tüneller kazan bu aşık solucan ile kendinizi özdeşleştireceksiniz.

Dikey konumlandırılmış engeller olan yatay hareket ettiğiniz bu akıcı oyun aslında şu an düşündüğünüzden çok daha zor bir oyun. Temelde 2 parmağınızı dışarıdan içeri doğru elinizi hareket ettirdiğinizde kayaların üzerinden atlıyor, 2 parmağınızı ortadan dışarı doğru elinizi hareket ettirdiğinizde çiçeklerin altından yol açıyor. Aynı zamanda farklı temalar satın alarak ilerlediğiniz yolda kayalar yerine taş plak üzerinden atlayabiliyor, çiçekler yerine pos bıyık altından geçebiliyorsunuz.

Pinchworm indir